Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

SAYFALARINIZDA GOOGLE HARİTASI KULLANABİLECEKSİNİZ.

Sayfalarınızda Google Haritası kullanabileceksiniz.


defa gösterilmiştir
Normal şartlarda Google dan hesap açıp bir çok zor işlemlerden sonra yapabileceğiniz belkide yapamayacağınız harita ekleme özelliğini sadece 1 dakikada yapabileceksiniz.
Sizlere çok mükemmel bir özelliği taktim ediyoruz. Normalde daha önceden sizlere Haziran 2012 de sunmuş olduğumuz bir özellik olan Krokiye Yol Tarifi özelliğinde bulunan yol tarifi özelliği de dahil olacak şekilde tüm editör kullanan sayfalara ve ek modüllere Google haritası ekleyebileceksiniz. Yeni sisteme ilk geçtiğimizde Kroki kısmına Google dan harita atayabiliyorduk. Bu özelliği biraz daha geliştirdik ve gelişmiş editör içerisine bir tuş ile ekledik. Ve bu modülün tüm özelliklerini anlatan 4-5 dakikalık bir eğitim videosu ile soru cevap sayfası hazırladık. Bu özellik nerede kullanılabilir derseniz bir kaç örnek verelim. En başta işyerinizin krokisinde, mesela bir etkinlik veya piknik düzenleyeceksiniz bunun adresinde kroki. Mesela bir düğün olacak bunun adresinde kroki kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linkleri tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0156

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran