Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

Yeni şablon yayında


defa gösterilmiştir
Yaklaşık 2 aydır çalıştığımız yeni slaytshow da içeren Şablon 2 artık kullanıma hazır.
Ağustos 2012 den buyana üzerinde çalıştığımız yeni slayt show sitemize bir çok yenilikler getirdi. Bunların başında yıllardır kullandığımız şablona alternatif yeni bir şablon üretmek zorunda kaldık. Eksi şablona nazarak çok büyük bir değişiklik olmasa da yeni slayt showun bu şablonda kullanımı son derecek kolay olacak. Şablonlar ile ilgili sizlere bir sayfa oluşturduk. Lütfen bu sayfaları okumadan sitelerinize herhangi bir değişiklik yapmayınız. Ayrıca yeni slayt showun ve üst menünün kullanımı ile ilgili sizlere videolar hazırlayacağız.

Sizlere bir süper özellik daha yaptık. Bu ise sitelerinize popupta açılan Facebook Beğen Box eklemek. Aynı bizim siteye girdiğinizde açılan popup duyuru içindeki beğen box gibi. Bunu siz de kendi sitelerinize uygulayabileceksiniz. Bunun için bir video hazırlayacağız .Ama isterseniz yönetim panelinden Facebook Entegrasyonu (E1) den kendiniz de yapabilirsiniz. Yapmanız gereken Facebook kurumsal sayfanınızın adresini burada bulunan Facebook Sayfa Adı kutusuna yazmak ve kaydettikten sonra hemen altındaki Duyurulara Beğen Box Ekle tuşuna basmak. Gerisini biz hallediyoruz.

Şablonlar hakkında oluşturduğumuz sayfa için tıklayınız
RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran