Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

POPUP PENCERESİ ÜSTTE AÇILAN İÇ PENCERE

Popup penceresi site arayüzünde ve yönetim panelinde bazı işlemlerde açılan bir iç sayfa  iframe dir. Bu pencere ile kullanıcılar yeni sayfaya, yeni pencereye yönlendirmek yerine sayfa içerisinde kalarak tüm her şeyin üzerinde açılarak kullanıcıya bilgilendirmek yada bir işlem yapmasını sağlamak içindir. Mesela anket sonuçları, önemli duyurular, video ve fotoğraf slaytları bilgilendirme amaçlı açılan popup pencerelerine örnektir. Arka plan seçme penceresi, krokiye harita seçme penceresi, içeriklere fotoğraf video ve dosya gönderme penceresi ise kullancıya işlem yaptırmaya yönelik pencerelere örnektir. 

  • Popup penceresi ile ilgili ayar yapmak mümkünmüdür?

    Evet. Yeni yaptığımız bir özellik ile ayar yapmak mümkündür. Yalnız şuan sadece arkaplan da kullanılacak renk veya resim ile bu resmin saydamlığını ve iç kısım yüklenmenden önce gözüken bölgenin rengini ayarlayabilirsiniz. Arka planda isterseniz bir renk kullanabilir, isterseniz bir resim fotoğraf atayabilir yada şekil içeren resimler kullanabilir bunları tüm sayfaya döşeyerek güzel bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ayrıca hem renk hem de resim ve fotoğraf kullanımında bu arkaplanın saydamlığını istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Böylece site içeriği gözden kaybolmamış olur. Saydamlığı 0 yaparsanız herhangi bir arkaplan gözükmeyecektir.  Bu işlemi en güzel anlatan bir video hazırladık. Lütfen izleyiniz.
    Popup penceresi arka plan ayarları
RESİMLERRESİMLER
VİDEOLARVİDEOLAR
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0391

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran