Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

Portallarımızda şuan tasarımı kendimize ait olan 2 çeşit şablon (template) kullanılmaktadır. Bunlara "Şablon 1" ve "Şablon 2" isimli şablonlardır. Ekim 2012 tarihine kadar sadece "Şablon 1" isimli şablon vardır. Bu tarihte "Şablon 2" üretildi ve bu da kullanıma eklendi. Şablon 1 ve Şablon 2 arasında ki farklar ise sadece üst kısımda ki değişiklerden ibarettir. Zamanla yeni tasarımlar ürettikçe şablon sayımız artacak sizlerde sitelerinizde istediğini şablonu kullabileceksiniz. Hatta hedefimiz kendi şablonunuzu kendinizin oluşturabileceği bir sistem üretmeyi planlıyoruz. Ve bu şablonları mobil cihazlarda da gösterecek şekilde ayarlayacağız. Yani tepkisel tasarım (responsive design).  • Site şablonunu nereden değiştirebilirim ?

    Site şablonunu yönetim panelinde bulunan Renk ve Arkaplan İşlemleri(C5) kısmından değiştirebilirsiniz. Bu kısımda sayfanın üstünde iki seçenek göreceksiniz. Bunlar mevcut olan şablonlardır. Hangisini kullanmak istiyorsanız seçiniz ve sayfa altındaki kaydet tuşuna basınız. Sonra site ara yüzünüzü yenilediğiniz de yeni seçtiğiniz şablonda siteniz açacaktır.
  • Şablonlar arası farklar nelerdir ?

    Şuan için sadece 2 tane şablon vardır. Bunlar eskiden beri kullandığımız Şablon 1 ve yeni ürettiğimiz Şablon 2. Şablon 1 de üst kısımda 3 adet flashtan oluşan modül vardır. Bunlar sol üstte site sponsoru bilgilerini içeren kayan yazı flashı, sol üstte site hakkında bilgi veren logo flashı ve sağ üstte bulunan tanıtım,tarihi,kültürü vs. tuşları barındıran flash dosyası. Bunlardan sadece logo olan Şablon 2 de mevcuttur. Ama flash yerine html5 ile yapılmıştır. Böylece Iphone ve Ipadler de de gösterilebilecektir. Sponsor kısmı henüz aktarılmamıştır. Tanıtım ikonları ise kaldırılmıştır. Ayrıca Şablon 2 ye bir menü eklenmiştir. Bu menü ise yönetim panelinden menü işlemlerinden ayarlanabilir. Site logosu artık Şablon 2 de üst kısımda yer alacaktır. Bir de sağ üstte bulunan ana sayfam yap, iletişim, Facebook paylaş gibi ikonlar Şablon 2 de daha küçük hale getirilmiştir.

YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0469

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran