Üye Girişi
Şifremi Hatırlat Şifremi Hatırlat
| |
Yeni Üyelik Yeni Üyelik

Türkiye´nin En GelişmişTürkiye´nin En Gelişmiş
Web SitesiWeb Sitesi
SistemiSistemi
www www 
hazirportalhazirportal
 com com
Takip Edin Takip Edin

Hoşgeldiniz... Hoşgeldiniz...

Kaydol
E-Bülten E-Bülten

UlaşımUlaşım Krokisi Krokisi
İletişimİletişim Formu Formuinfo@hazirportal.com

YAPILACAK İŞLEMLER MODÜLÜ

Yapılacak İşlemler Modülü ne işe yarar?

Bu modülün öncelikli üretim amacı Haber,duyuru,eksayfa gibi içeriklerin facebook paylaşımını 5 dakika sonra yapılması sağlamaktı. Ama ilerde bu modülün yaptıkları sadece facebook paylaşımından ibaret olmayacak. Mesela ileriye dönük bir email çekebileceksiniz. Yada kendinize hatırlatıcı mesajlar,smsler emailler çekmesini sağlayabileceksiniz. Şuan ki iş yoğunluğu sebebiyle bu özellikleri daha sonralara bıraktık.

Yapılacak İşlemler Modülüne kayıt ekleyebilir miyiz?


Evet. Bu modüle şuan için facebookta paylaşımda bulunması için kayıt ekleyebilirsiniz. Bunun için Yapılacak İşlemler Modülüne (Yönetim paneli C3) e gidiniz. Üst kısımda yapılacak işlem ekle tuşuna basınız. Ve gelen sayfa zaten sizi yönlendirecektir. Unutmadan eklediğiniz kaydın tarihi ve zamanı şuandan daha önce olursa 1 dakika içinde paylaşılacaktır.

Yapılacak İşlemler Modülüne eklenmiş kaydı düzenleyebilir ve silebilir miyiz?

Evet. Bunun için Yapılacak İşlemler Modülüne (Yönetim paneli C3) geliniz. Burada eğer henüz yapılmamışsa liste halinde yapılacak işlemler gelecektir. Bunlardan düzenlemek istediğini yada silmek istediğiniz kaydın sağında bulunan sil ve düzenle tuşu ile gerekli işlemleri yapabilirsiniz.

Yapılacak İşlemler Modülüne Facebook paylaşımı dışında işlem yapması için kayıt ekleyebilir miyiz?

Şuan için Hayır. İlerde otomatik email çekme,doğum günü bildirme, hatırlatma gibi ileriye dönük işlemler ekleyebileceksiniz. Bu konuda bizleri takip ediniz.


RESİMLERRESİMLER
YORUM GÖNDERYORUM GÖNDER
  Adınız Soyadınız :
  Mesajınız :
Not : Lütfen küçük harf kullanınız. Maksimum 500 karakter

Önemli Not : Gönderilen mesajlar sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup site yöneticileri tarafından görülmektedir. Lütfen bu hususa dikkat edelim ve başkalarını rahatsız edici mesajlar göndermeyelim.
Sayfa Üretim süresi :0,0234

© 2012 hazirportal.com
Hazır Portal Web Projesi http://www.hazirportal.com

Tam Ekran